co-ment (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Warning
fa: اخطار

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها
