co-ment (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Warning
hy: Զգուշացում
