co-ment (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: @time ago
gl: fai @time

en: by
gl: por

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
gl: Ocorreu un erro irrecuperable. Probablemente o arquivo subido superou o tamaño máximo de arquivo (@size) que este servidos soporta.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
gl: Houbo un erro irrecuperable. O uso deste formulario caducou. Probe a recargar a páxina e reenviala.
