co-ment (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: @time ago
hu: @time

en: by
hu: -

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt. A feltöltött fájl valószínűleg meghaladja a kiszolgáló által támogatott legnagyobb fájlméretet.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt. A megadott űrlap érvényessége lejárt. A hiba talán orvosolható az oldal frissítésével és az űrlap ismételt elküldésével.
