Cobalt (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: weight
hy: քաշ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Rebuild permissions
hy: Վերակառուցել թույլտվությունները

en: Cancel account
hy: Հաշիվը չեղարկել
