Conference Organizing Distribution (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Page
ro: Pagina

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă

en: Installing @drupal
ro: Se instalează @drupal

en: The installation has encountered an error.
ro: O eroare a apărut în timpul instalării.

en: Basic page
ro: Pagină simplă

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ro: Folosiți <em>pagini simple</em> pentru conținut static, cum ar fi o pagină 'Despre noi'.
