Conference Organizing Distribution (7.x-1.0-beta11) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Save and continue
ur: محفوظ کریں اور جاری رکھیں

en: Installed %module module.
ur: نصب شدہ %module ماڈیول

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ur: <a href="@url">اپنی نئی سائٹ کا دورہ کریں</a>
