Conference Organizing Distribution (7.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
