Conference Organizing Distribution (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
