Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-1.0-beta8) - en to uk translation catalogue (64 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Group
uk: Група

en: Description
uk: Опис

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Times
uk: Терміни

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Logo
uk: Логотип

en: Location
uk: Місце розташування

en: Price
uk: Ціна

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Log in
uk: Вхід

en: Front Page
uk: Головна сторінка

en: Order
uk: Послідовність

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: File attachments
uk: Приєднані файли

en: Listing
uk: Перелік

en: Session
uk: Сеанс

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Product
uk: Товар

en: News
uk: Новини

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Organization
uk: Організація

en: Interests
uk: Інтереси

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Ticket
uk: Квиток

en: Tickets
uk: Квитки

en: Dates
uk: Дати

en: COD
uk: Післяплата

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Sessions
uk: Сеанси

en: Bio
uk: Біо

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Date and time
uk: Дата та час

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Group type
uk: Тип групи

en: Rooms
uk: Кімнати

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: Room
uk: Кімната

en: Slides
uk: Слайди

en: Capacity
uk: Місткість

en: Group roles and permissions
uk: Групові ролі та повноваження

en: Group visibility
uk: Видимість групи

en: The order id
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Determine if this is an OG group.
uk: Визначіть, чи це група ОГ.

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
uk: Оберіть вид та відображення, що обирає сутності, на які можна посилатися.<br />Прийнятними є лише види з типом відображення "Посилання на сутність".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
uk: Жодного прийнятного виду не знайдено. <a href="@create">Створіть вид/a> із відображенням <em>Посилання на сутність</em>, або додайте таке відображення до  <a href="@existing">наявного виду</a>.

en: entityreference
uk: посилання на сутність

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
uk: Вид %view_name більше не має прав на поле %field_name.
