Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Group
ur: گروپ

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Audience
ur: شائقین

en: Comments
ur: تبصرے

en: error
ur: نقص

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Logo
ur: لوگو
