Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Comments
az: Şərhlər

en: error
az: səhv

en: Tags
az: Teqlər

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Node
az: Material

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Logo
az: loqo

en: To
az: Kimə

en: Location
az: Məkan

en: Fields
az: Sahələr

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Log in
az: Loqin

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Session
az: Sessiya

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: Dates
az: Tarixlər

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
