Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Audience
nl: Doelgroep

en: Comments
nl: Reacties

en: error
nl: fout

en: Tags
nl: Labels

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: To
nl: Naar

en: Location
nl: Locatie

en: Fields
nl: Velden

en: Price
nl: Prijs

en: Configuration
nl: Instellingen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Log in
nl: Inloggen

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Order
nl: Volgorde

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Session
nl: Sessie

en: News
nl: Nieuws

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Organization
nl: Organisatie

en: Interests
nl: Interesses

en: Add Page
nl: Pagina toevoegen

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Page Type
nl: Paginatype

en: Dates
nl: Datums

en: COD
nl: Contant bij levering

en: Title field
nl: Titelveld

en: Sessions
nl: Sessies

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Job title
nl: Vacaturetitel

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Group type
nl: Groepstype

en: Rooms
nl: Kamers

en: Room
nl: Kamer

en: Group roles and permissions
nl: Groepsrollen en toegangsrechten

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en: Group visibility
nl: Groepszichtbaarheid

en: Too many items.
nl: Teveel items.

en: Add new !instance_label
nl: Nieuw !instance_label toevoegen

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Determine if this is an OG group.
nl: Bepaal of dit een OG-groep is.

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
nl: Geen geldige overzichten gevonden. <a href="@create">Voeg een overzicht toe</a> met een <em>Entity Reference</em>- weergave, of voeg zo'n weergave toe aan een <a href="@existing">bestaand overzicht</a>.

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
nl: Het overzicht %view_name is niet meer geldig voor het %field_name veld.

en: Link to user
nl: Link naar gebruiker
