Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Group
he: קבוצה

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Audience
he: קהל יעד

en: Comments
he: תגובות

en: error
he: שגיאות

en: Tags
he: תגיות

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Node
he: פריט תוכן

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Logo
he: לוגו

en: To
he: אל

en: Location
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: Price
he: מחיר

en: Configuration
he: הגדרות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Log in
he: כניסה

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Order
he: סידור

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Session
he: תהליך

en: Product
he: מוצר

en: News
he: חדשות

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: Organization
he: ארגון

en: Sign up
he: הרשמה

en: Dates
he: תאריכים

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Experience level
he: רמת ניסיון

en: Sessions
he: מושבים

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Sponsor
he: נותן חסות

en: Job title
he: תיאור תפקיד

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Group type
he: סוג קבוצה

en: Sponsorship Level
he: רמת חסות

en: Slides
he: שקפים

en: Session Title
he: כותרת מושב

en: Speaker(s)
he: מרצה/מרצים
