Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Group
ca: Grup

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Logo
ca: Logotip

en: To
ca: Per

en: Location
ca: Localització

en: Fields
ca: Camps

en: Price
ca: Preu

en: Configuration
ca: Configuració

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Log in
ca: Entra

en: Front Page
ca: Portada

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Order
ca: Ordre

en: Phone number
ca: Telèfon

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Session
ca: Sessió

en: Product
ca: Producte

en: News
ca: Notícies

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: Organization
ca: Organització

en: Add Page
ca: Afegeix pàgina

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
ca: Podeu utilitzar %keywords de contextos, així com %title per al títol original.

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: COD
ca: Contra reembossament

en: Title field
ca: Camp títol

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Scheduled
ca: Programat

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Sponsor
ca: Patrocinador

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en: Use replacement tokens from the first row
ca: Utilitza tokens de reemplaçament des de la primera fila

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
ca: Trieu la visualització i visualització que seleccioneu les entitats a les que es pot fer referència. <br /> Només són vàlides les vistes amb una visualització del tipus "Referència d'entitat".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
ca: No s'ha trobat cap vista sobre la que es pugui escollir. <a href="@create">Creeu una vista</a> amb una presentació de tipus <em>Referència d'entitat</em>, o afegiu una presentació a una <a href="@existing">vista existent</a>.

en: Link to user
ca: Enllaça a l'usuari
