Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Node
ne: नोड

en: Logo
ne: ब्याज

en: To
ne: लाई

en: Location
ne: स्थान

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Bundle
ne: पोका

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Date and time
ne: मिति र समय
