Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Group
gl: Grupo

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Comments
gl: Comentarios

en: error
gl: erro

en: Tags
gl: Etiquetas

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Node
gl: Nodo

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Logo
gl: Logotipo

en: To
gl: Para

en: Location
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: Price
gl: Prezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Order
gl: Orde

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: File attachments
gl: Ficheiros adxuntos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Session
gl: Sesión

en: Product
gl: Produto

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Dates
gl: Datas

en: Title field
gl: Campo de título

en: Bundle
gl: Paquete

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Date and time
gl: Data e hora

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Group type
gl: Tipo de grupo
