Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: error
gu: ભુલ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Node
gu: નોડ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Bundle
gu: બંડલ
