Conference Organizing Distribution Support Modules (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Audience
lt: Auditorija

en: Comments
lt: Komentarai

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node
lt: Mazgas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Logo
lt: Logotipas

en: To
lt: Iki

en: Location
lt: Vieta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Price
lt: Kaina

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Order
lt: Tvarka

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Session
lt: Sesija

en: Product
lt: Prekė

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Add Page
lt: Pridėti puslapį

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Dates
lt: Datos

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
