Coder (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: core
lt: branduolys

en: File
lt: Failas

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Modules
lt: Moduliai

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Location
lt: Vieta

en: active
lt: aktyvus

en: Performance
lt: Veikimas

en: help
lt: pagalba

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Directories
lt: Aplankai

en: Extension
lt: Plėtinys

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: Or
lt: Arba

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko
