Coder (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: Modules
he: רכיבים

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Location
he: מיקום

en: active
he: פעיל

en: Performance
he: ביצועים

en: help
he: עזרה

en: General
he: כללי

en: Review
he: סקירה

en: Select
he: בחר

en: Extension
he: הרחבה

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: Or
he: או

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %file מפני שספריית היעד %directory לא מוגדרת כהלכה.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ שצויין %file, מפני שלא קיים קובץ בשם זה. אנא בדוק שסיפקת את שם הקובץ הנכון.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ המצויין %file מפני שכבר יש קובץ בשם זה ביעד.

en: The selected file %file could not be copied.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file שנבחר.

en: The removal of the original file %file has failed.
he: מחיקת הקובץ המקורי %file נכשלה.
