Coder (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: Message
tr: İleti

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Modules
tr: Modüller

en: Location
tr: Konum

en: Performance
tr: Performans

en: help
tr: yardım

en: General
tr: Genel

en: here
tr: buraya

en: The primary identifier for a node.
tr: Düğümler için birincil belirteç.

en: Extension
tr: Uzantı

en: The directory %directory does not exist.
tr: %directory dizini bulunamadı.

en: The directory %directory is not writable
tr: %directory dizini yazılabilir değil

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
tr: Seçilen %file dosyası aktarılamadı, çünkü hedef %directory düzgün ayarlanmamış.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
tr: Seçilen %file dosyası kopyalanamadı: bu isimde bir dosya yok. Lütfen doğru isim verdiğinizden emin olun.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
tr: Seçilen %file dosyası kopyalanamadı: bu isimde bir dosya belirtilen hedefte zaten var.

en: The selected file %file could not be copied.
tr: Seçilen %file dosyası kopyalanamadı.

en: The removal of the original file %file has failed.
tr: %file asıl dosyasının kaldırılması başarısız oldu.

en: The base table for nodes.
tr: Düğümlerin ana tablosu.

en: Files directory
tr: Dosyalar dizini

en: Requires: !module-list
tr: Gerekenler: !module-list

en: Required by: !module-list
tr: Gerek duyanlar: !module-list
