Coder (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Message
ne: सन्देश

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Location
ne: स्थान

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।
