Coder (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: Message
ro: Mesaj

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Modules
ro: Module

en: Location
ro: Locaţia

en: Performance
ro: Performanță

en: help
ro: ajutor

en: here
ro: aici

en: Front Page
ro: Pagina principală

en: Review
ro: Verificare

en: Extension
ro: Extensie

en: The directory %directory does not exist.
ro: Directorul %directory nu există.

en: The directory %directory is not writable
ro: Directorul %directory nu poate fi scris.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
ro: Fişierul selectat %file nu a putut fi încărcat pentru că destinaţia %directory nu este configurată corect.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
ro: Fişierul selectat %file nu a putut fi copiat pentru că nu există un fişier acest nume. Verifică dacă numele dat este corect.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
ro: Fişierul selectat %file nu a putut fi copiat pentru că un fişier cu acest nume există deja la destinaţie.

en: The selected file %file could not be copied.
ro: Fişierul selectat %file nu a putut fi copiat.

en: The removal of the original file %file has failed.
ro: Ştergerea fişierului original %file a eşuat.

en: Files directory
ro: Directorul de fișiere

en: Requires: !module-list
ro: Necesită: !module-list

en: Required by: !module-list
ro: Necesar pentru: !module-list
