Codes Pool (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: more
id: selengkapnya

en: Edit
id: Sunting

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: New
id: Baru

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
