CollectiveAccess (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Description
fa: شرح

en: Password
fa: گذرواژه

en: Content type settings
fa: تنظیمات انواع محتوا

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
