Color Tagger (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Image
ar: الصورة

en: Picture
ar: الصورة

en: Color
ar: اللون
