Color Tagger (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Image
bs: Slika

en: Picture
bs: Slika

en: Color
bs: Boja
