Color Tagger (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Image
da: Billede

en: Picture
da: Billede

en: Color
da: Farve

en: Threshold
da: Tærskelværdi
