Color Tagger (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Image
de: Bild

en: Picture
de: Bild

en: Color
de: Farbe

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Image Field
de: Bildfeld
