Color Tagger (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Image
eu: Irudia

en: Picture
eu: Irudia

en: Color
eu: Kolore
