Color Tagger (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Image
fi: Kuva

en: Picture
fi: Kuva

en: Color
fi: Väri

en: Image Field
fi: Kuvakenttä
