Color Tagger (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Submit
fr: Soumettre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Picture
fr: Image

en: Color
fr: Couleur

en: Threshold
fr: Seuil

en: Image Field
fr: Champ image
