Color Tagger (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Image
gl: Imaxe

en: Picture
gl: Imaxe

en: Color
gl: Cor

en: Threshold
gl: Umbral
