Color Tagger (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Color
gu: રંગ
