Color Tagger (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Image
id: Gambar

en: Picture
id: Foto

en: Color
id: Warna
