Color Tagger (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Image
ja: 画像

en: Picture
ja: 写真

en: Color
ja: 色

en: Threshold
ja: しきい値
