Color Tagger (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Image
kk: Сурет

en: Picture
kk: Сүрет

en: Color
kk: Түс
