Color Tagger (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Color
lt: Spalva

en: Threshold
lt: Slenkstis
