Color Tagger (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Picture
ne: तस्विर

en: Color
ne: रंग
