Color Tagger (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Image
pl: Obraz

en: Picture
pl: Obraz

en: Color
pl: Kolor

en: Threshold
pl: Próg
