Color Tagger (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Image
ru: Изображение

en: Picture
ru: Изображение

en: Color
ru: Цвет

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Image Field
ru: Поле изображения
