Color Tagger (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Picture
sq: Fotografia

en: Color
sq: Ngjyra
