Color Tagger (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Image
sv: Bild

en: Picture
sv: Bild

en: Color
sv: Färg

en: Threshold
sv: Tröskelvärde
