Color Tagger (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Color
th: สี
