Color Tagger (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Color
ug: رەڭ
