Color Tagger (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Image
vi: Ảnh

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Color
vi: Màu sắc

en: Threshold
vi: Ngưỡng
