Color Tagger (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Submit
am: አስገባ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Color
am: ቀለም
