Color Tagger (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Picture
bo: པར

en: Color
bo: ཁ་དོག
