Color Tagger (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Submit
ca: Envia

en: Yes
ca: Sí

en: Image
ca: Imatge

en: Picture
ca: Imatge

en: Threshold
ca: Llindar
